Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

DELL TRANSCEIVER QSFP+ LM4 OPTIC 160M LC OM4 MMF/1KM LC SMF ACCS

Forsiden / Datautstyr / WiFi & Nettverk / Nettverkstilbehør / DELL TRANSCEIVER QSFP+ LM4 OPTIC 160M LC OM4 MMF/1KM LC SMF ACCS
DELL TRANSCEIVER QSFP+ LM4 OPTIC 160M LC OM4 MMF/1KM LC SMF ACCS (407-BBRC)

DELL TRANSCEIVER QSFP+ LM4 OPTIC 160M LC OM4 MMF/1KM LC SMF ACCS

Varenr.:
407-BBRC
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
12 038,75

Beskrivelse

DELL 407-BBRC. Maksimal dataoverføringshastighet: 40000 Mbit/s, Type grensesnitt: QSFP+, SFP-sender standard: LR4

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.