Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodus OM3 2 fibre 5,0 m 1 stk fiberoptisk kabel

Forsiden / Datautstyr / Kabler / Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodus OM3 2 fibre 5,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodus OM3 2 fibre 5,0 m 1 stk fiberoptisk kabel (AJ836A)

Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodus OM3 2 fibre 5,0 m 1 stk fiberoptisk kabel

Varenr.:
AJ836A
EAN:
0884420053705
  • Type Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 LC
622,50
På lager 47
Beskrivelse

Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack. Kabellengde: 5 m, Fiber optik type: OM3, Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjernediameter: 50 µm, Kontaktkjønn: Male connector / Male connector, Full dupleks, Kabelfarge: Blå

Inkludert i leveransen

    5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.