Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

Nettverkskort

Forsiden / Datautstyr / WiFi & Nettverk / Nettverkskort
Viser 1-60 av 386 produkter
Allied Telesis 10/100/1000T PCIE SCR FAST ETH ADPTRCARD
Varenr.: AT-2912T-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
Allied Telesis 100BFX SC FIBER PCI EXPRESS ADAPTER CARD TAC
Varenr.: AT-2711FX/SC-901
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 626,25
På lager 142
Allied Telesis 100BFX ST FIBER PCI EXPRESS ADAPTER CARD TAC
Varenr.: AT-2711FX/ST-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 626,25
På lager 20
Allied Telesis GE CARD PCI-E DUAL P 2*SFP 990-005526-901 IN CTLR
Varenr.: AT-2911SFP/2-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
Allied Telesis MNGM CONSOLE CBL KIT USB TYPE A 990-006541-00 CABL
Varenr.: AT-VT-KIT3
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 0Mbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
Allied Telesis PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001 IN CARD
Varenr.: AT-2914SP-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 851,25
På lager 6
Allied Telesis PCI-Express Dual Port Adapter: 10km 1000SX SC Connector, 10/100/1000Base-T
Varenr.: AT-2911STX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
3 257,50
På lager 1
Allied Telesis TAA 1000SX/LC PCIE ADPTCARD 990-005524-901 ACCS
Varenr.: AT-2911SX/LC-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901 ACCS
Varenr.: AT-2911SX/SC-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 700,-
På lager 20
Allied Telesis TAA 1000SX/ST PCIE ADPTCARD 990-005593-901 ACCS
Varenr.: AT-2911SX/ST-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 700,-
På lager 12
Allied Telesis TAA 100MBPS PCI-EXP F.ADPT CARD FAST ETHERNET LC CONNECTOR CARD
Varenr.: AT-2711FX/LC-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 626,25
På lager 40
2 983,75
Forventet på lager 05.04.2021
2 700,-
På lager 10
APPLE Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter
Varenr.: MD463ZM/A
Ekspertomtaler: 3 omtaler
Grensesnitt: Thunderbolt  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
382,50
På lager 44
APPLE USB Ethernet Adapter for MacBook Air med ledig USB 2.0-port
Varenr.: MC704ZM/A
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
382,50
På lager 57
ASSMANN Electronic 1-PORT 10G SFP PCIE NETWORKCARD INTEL JL82599EN IN CTLR
Varenr.: DN-10161
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
ASSMANN Electronic 2-PORT 10G SFP PCIE NETWORKCARD INTEL JL82599ES IN CTLR
Varenr.: DN-10162
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
ASSMANN Electronic DIGITUS PCI EXPRESS CARD GIGABIT SFP ACCS
Varenr.: DN-10160
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
ASSMANN Electronic DIGITUS USB 3.0 Type-C Gigabit Ethernet adaptor
Varenr.: DN-3024
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
ASUS LAN ASUS PCE-C2500 2.5Gbps PCI-E RJ45 Ethernet card
Varenr.: 90IG0660-MO0R00
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 2.5Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
ASUS LAN card PEI-10G/82599-2S
Varenr.: 90SC06N0-M0UAY0
Grensesnitt: PCI-X  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
ASUS NIC PCIe 10G XG-C100C
Varenr.: 90IG0440-MO0R00
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
2 233,75
På lager 27
ASUS Server PEB-10G/57840-2T (Gift) F-FEEDS
Varenr.: 90SC0670-M0UAY0
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
AXAGON PCI-Express Giga Ethernet Realtek + LP Factory Sealed
Varenr.: PCEE-GRH
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
272,50
På lager 9
BELKIN Adapter USB-C 3.1 towards Ethernet
Varenr.: F4U090BTBLK
Ekspertomtaler: 1 omtaler
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 5Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
558,75
Forventet på lager 05.04.2021
BELKIN Lightning to Ethernet Adapter Pass Thru /White
Varenr.: B2B165bt
Grensesnitt: Strøm / Ethernet  -  Hastighet: 480Mbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
1 377,50
På lager 14
BELKIN USB-C Multimedia Adapter GBE HDMI VGA
Varenr.: INC001BTBK
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
818,75
På lager 22
CISCO Catalyst 9200 4 x 10G Network Module
Varenr.: C9200-NM-4X=
Grensesnitt: Innebygd  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 4
CISCO Catalyst 9200 4 x 1G Network Module
Varenr.: C9200-NM-4G=
Grensesnitt: Innebygd  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
CISCO INTEL DUAL PORT 10 GBE ETHERNET X520 SERVER ADAPTER CTLR
Varenr.: N2XX-AIPCI01=
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
CISCO Intel X710 DA2 dual port 10G SFP+ NIC
Varenr.: HX-PCIE-ID10GF
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
CISCO Intel X710 quad port 10G SFP+ NIC
Varenr.: UCSC-PCIE-IQ10GF=
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 4
CISCO VIC 1387 Dual Port 40Gb
Varenr.: UCSC-MLOM-C40Q-03=
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
D-LINK Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter
Varenr.: DXE-820T
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
D-LINK PCI Gigabit Ethernet Adapter
Varenr.: DGE-528T
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 2Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Kit
Varenr.: DHP-P601AV/E
Ekspertomtaler: 10 omtaler
Grensesnitt: Strøm / Ethernet  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Strømnett  -  Porter: 1
D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
Varenr.: DHP-601AV/E
Ekspertomtaler: 7 omtaler
Grensesnitt: Strøm / Ethernet  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Strømnett  -  Porter: 1
D-LINK USB 2.0 ETH 10/100MBPS
Varenr.: DUB-E100
D-Link DUB E100 - Nettverksadapter - Hi-Speed USB - EN, Fast EN - 10Base-T, 100Base-TX - 100 Mbps
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
D-LINK USB 3.0 GIGABIT ADAPTER GR WRLS
Varenr.: DUB-1312
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
D-LINK USB-C to Gigabit Ethernet Adapter
Varenr.: DUB-E130
Ekspertomtaler: 1 omtaler
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
DELL Adapter - USB-C to Gigabit Ethernet
Varenr.: DBQBCBC064
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
445,-
På lager 28
DELL Adapter USB 3 to Ethernet Cable
Varenr.: 470-ABBT
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
488,75
På lager 121
Viser 1-60 av 386 produkter
...